Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив організатор заходу Володимир Глащенков, інформує кореспондент «Вголосу».

За його словами, цього року, після Революції Гідності, питання євроінтеграційних процесів стало ще важливішими, тому завдання Форуму – вийти за горизонт планування президентських виборів. Головним питанням для обговорення буде – яку ж економічну модель мала би розвивати Україна для того, щоб інтегруватися у європейський світ.

Як зазначив Володимир Глащенков, під час розгляду першого блоку запитань запрошені представники уряду та міжнародні фахівці обговорять перспективи розвитку економіки України. Організатор повідомив, що очікує приїзду на Форум директора Європейського банку реконструкції та розвитку.

Другий блок запитань –  це розвиток сільського господарства в Україні. Як повідомив Глащенков, з цією метою на Форум запросили екс-міністра сільського господарства Литви. «Візьме участь в обговоренні й головний редактор «Еспресо ТВ» Вадим Денисенко. У нього добра аналітика про сільське господарство України», –  додав він.

Третій блок запитань –  це розвиток IT-галузі України. Глащенков зауважив, що події в Україні впливають негативно й на цю галузь. «Нам потрібно відвойовувати інформаційний простір, показавши – так,  усе складно, але IT-компанії у стані працювати далі», –  додав він.

Завершиться Форум, за словами організатора, історичним моментом, питанням моралі та бізнесу.  «Українці купили церкву в Парижі, в якій колись була Анна Ярославівна. На форум має прилетіти Вікторія Делінгер, яка опікується цим проектом», – додав він.  За його словами, тисячу років тому назад донька Ярослава Мудрого зробила великий крок у євроінтеграцію, ставши королевою Франції. «Тоді Україна була домінуючою країною у Європі», –  сказав Глащенков.