Люди прийшли на Театральний майдан міста, щоб висловити свою думку відносно кандидатів на посади заступників голови Волинської облдержадміністрації.

У своєму виступі перед громадою претендент на посаду першого заступника голови ОДА, член ВО «Свобода» Сергій Кудрявцев коротко розповів про свій життєвий шлях, участь у Майдані, досвід роботи і власне бачення розвитку краю.

«На мені лежить велика відповідальність. Ми будемо працювати по-новому і маємо відсікти та знищити усі корупційні схеми, які були розбудовані попередньою владою. Я готовий бути завжди максимально відкритим і чути голос громади», – підкреслив Сергій Кудрявцев.

Також перед громадою виступив кандидат у заступники голови ОДА Роман Карп’юк, член ВО «Батьківщина». Загалом люди позитивно оцінили призначення Сергія Кудрявцева та Романа Карп’юка.

Також голова ОДА Григорій Пустовіт повідомив, що вакантною є посада заступника з питань економіки та АПК, оскільки 7 березня Рада Майдану критично висловилася стосовно кандидата у заступники Олега Тарасюка за квотою УДАРу.

Зазначимо, що Олег Тарасюк викликав шквал критики через відмову назвати свій бізнес, а також через невпевнені відповіді на запитання.