“Хлопчика виховувала тітка, бо мама з 2010 року відбуває покарання за крадіжки, – розповідають у міліції. – Діти, які перебувають під опікою, двічі на рік проходять медичний огляд в сімейних лікарів. Ще в минулому році в Артема не було ніякої патології, він займався в загальній групі з фізкультури. А вже в липні цього року під час огляду виявили шуми в серці, перевели на спецгрупу по здоров’ю, де немає особливих фізичних навантажень”.

Хлопчику стало погано на початку уроку. Вчителі самі намагалися надати першу медичну допомогу. Коли побачили, що марно – повезли до лікарні. За годину Артем помер не прийшовши до тями.

“Поки переодягнулися, построїлися, порахувалися, пройшло хвилин 15. Тоді почали вправи. Ішли змійкою приставними кроками, пройшли пів спортзали і Артем впав, – кажуть міліціонери. – Вчителька почала лити на нього воду. Тоді побігла в учительську. Вчителі робили штучне дихання, давали нюхати нашатирний спирт. Викликали швидку. Не дочекавшись, повезли самі хлопчика в район. Годину лікарі намагалися привести хлопця до тями, але реанімаційні заходи не допомогли. Через годину лікар вийшов і сказав, що хлопця вже привезли мертвим”.

Тіло Артема Петрова відвезли на розтин до Вінниці. Причину смерті встановить судово-медична експертиза.

Джерело: Gazeta.ua