Правоохоронці у Вінницькій області викрили чоловіка у розбещенні його малолітньої доньки, створенні порнографічної продукції та продажу її через мережу Інтернет.

21 листопада підозрюваного затримано із залученням бійців КОРДу, повідомляє пресслужба поліції Вінничини.

У червні 2019 року слідчим управлінням ГУНП на підставі інформації правоохоронних органів Австралійського союзу щодо розбещення малолітньої дитини, створенні та розповсюдженні у мережі Інтернет предметів порнографічного характеру було розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 4 ст. 301 КК України.

В ході слідства здобуто докази, що 29-річний мешканець Вінниччини протягом 2013-2014 рр. розбещував свою малолітню доньку, якій наразі 11 років, створював відео- та фотоматеріали з ознаками дитячої порнографії та розповсюджував за винагороду через сайти в мережі Інтернет.

За місцем проживання підозрюваного на підставі ухвали суду проведено обшуки, в ході яких вилучено речові докази злочинної діяльності: відеокамеру, фотоапарат, з допомогою яких виготовлялася порнопродукція, ноутбуки, жорсткі диски, флеш-носії та інше.

Підозрюваного затримано в процесуальному порядку згідно зі ст.208 КК України. Слідством подано клопотання до суду про взяття затриманого під варту.