Про це інформує кореспондент «Вголосу».

Зустрічали героїв-прикордонників «свободівці» на чолі з першим заступником голови Волинської обласної ради Олександром Пирожиком та головою Луцької міської організації ВО «Свобода» Миколою Федіком, рідні, близькі, друзі бійців, які тримали лінію оборони поблизу населених пунктів Красногорівка, Авдіївка, Мар’їнка, Піски.

«Ми раді, що повернулися на рідну землю живі-здорові. Разом із тим, нас не може влаштовувати той стан, у якому сьогодні перебуває наша країна. Ми не за те стояли на Майдані, а тепер воюємо на російсько-українському фронті, щоб терпіти ту брехню й корупцію, які сьогодні пронизують теперішню владу. Чому влада досі не хоче визнати, що на Сході відбувається не АТО, а справжня війна, про що від самих її початків заявляла «Свобода»? Чому не дослухалися до порад, що треба закрити кордони і припинити будь-які торговельні зв’язки з окупантами? Як ми можемо досі торгувати з Росією, якщо гроші від цієї торгівлі йдуть на вбивство наших співвітчизників? Це абсурд! Це не вкладається в голови тих, хто стоїть на передовій», – заявив після приїзду на рідну землю Олександр Приступа.

«Головне завдання нашого прикордонного загону – недопуск зброї, наркотиків та інших небезпечних вантажів через кордон нашої країни. На мій погляд, із цим завданням наші бійці справилися з честю, хоча ризикували життям, перебуваючи під постійними обстрілами. А щодо планів на майбутнє, то ми не зупинимося на півдорозі, будемо продовжувати боротьбу за ту Україну, якою її бачили наші доблесні предки. Якщо не на Сході країни, то на місцях. Бо наша влада, на жаль, – це суцільне болото, особливо тут, у нас, у Володимирі-Волинському», – зазначив старший прапорщик Луцького прикордонного загону.