Про це власкору «Вголосу» повідомили у Ковельраді.

На звіті міського голови Олега Кіндера про роботу за 2016 рік член Громадської ради при міській раді, командир Ковельського відділення ДУКу Олександр Мінько звернувся з проханням про надання місцевих пільг учасникам добровольчих формувань. Працівники профільниих структурних підрозділів підготували відповідний проект рішення, а також свій проект запропонували і депутати міської ради. Для узгодження остаточного варіанту документа скликали нараду.

Аби боєць-доброволець скористався гарантіями та пільгами, отримав право на грошову підтримку, йому необхідно надати підтвердження, що він дійсно є учасником антитерористичної операції. Розглядом цих питань буде займатись комісія. Її склад та положення про діяльність пропонують затвердити на сесії міської ради. Депутати мають схвалити і порядок, яким буде керуватись комісія у своїй роботі. Рекомендовано, що для зручності учасники добровольчих батальйонів необхідні документи на розгляд комісії подаватимуть безпосередньо у міську раду. До складу комісії увійдуть депутати міської ради, представники виконавчого комітету, військкомату, автори проекту, учасники добровольчих формувань.

Посадовим особам виконавчого комітету доручили допрацювати проект рішення і внести його на розгляд березневої сесії міської ради. Якщо його підтримають депутати, то комісія одразу розпочне свою роботу. 

Як писав «Вголос», Луцька міськрада визнала добровольців, які брали участь у бойових діях на Сході країни.