Про це інформує власкор «Вголосу». 

Турнір був організований Горохівською районною організацією ВО «Свобода». На урочистій частині заходу з вітальними словами до учасників звернулися голова Горохівської районної організації ВО «Свобода» Валентина Магурчак, депутат Волинської обласної ради, член фракції ВО «Свобода» Юрій Цейко, селищний голова Микола Климчук, голова федерації футболу Горохівщини Галина Прик та тренер команди «Юніор», майстер спорту Віталій Герасимчук. 

В турнірі змагалися команди ДЮСШ з міст Горохова, Броди Львівської області, селища Локачі, «Шахтар» з міста Нововолинськ та «Юніор Мар'янівка». У турнірі перше місце зайняла команда «Шахтар» з міста Нововолинськ, друге місце – ДЮСШ з міста Горохів, третє місце – «Юніор Мар'янівка». 

Після закінчення турніру всі діти та їх тренери отримали подарунки, медалі за участь в змаганнях. А команди, котрі зайняли призові місця, були нагороджені кубками, грамотами, золотими, срібними та бронзовими медалями. Спонсорами заходу стали підприємці Віктор Марищук та Віктор Магурчак.

 

«Вголос»