Про це інформує Регіональний медіа-центр МОУ у Львові.

Автомобільна техніка, зокрема вантажні автомобілі Зіл-131, Газ-66, Урал-4320, що перебували на зберіганні у пункті постійної дислокації військової частини, проходить комплексне технічне обслуговування та стає у стрій.

«Бригади техніків-добровольців працюють вже чотири дні. За цей час перевірено технічний стан близько тридцяти одиниць техніки», – розповідає офіцер військової частини підполковник Микола Кухтін.

Офіцер також розповів, що добровольці-техніки згуртувалися самотужки, за допомогою соціальних мереж. Фактично усі вони мають досвід військової служби у ремонтно-відновлювальних армійських підрозділах, або ж професійно займалися питаннями ремонту автомобільної техніки в цивільному житті. Автомеханіки, автослюсарі, спеціалісти різного профілю – ці чоловіки добровільно їдуть до військової частини, тимчасово залишивши поза колом своїх інтересів і основну роботу, і нагальні справи, і родини.

Ремонтні бригади використовують під час роботи власні інструменти, розхідні матеріали, а за потреби – закупають потрібні для ремонту військової техніки запасні частини.