Прокуратура Волинської області спільно з працівниками слідчого управління Головного управління Національної поліції в області за оперативного супроводження Управління захисту економіки у Волинській області викрили особу, котра пропонувала неправомірну вигоду працівнику Ковельської місцевої прокуратури. Про це власкору “Вголосу” повідомили у прес-службі Волинської прокуратури.

Про пропозицію надання неправомірної вигоди прокурор повідомив керівництво, відтак завдяки його принциповості правопорушницю було викрито та затримано в момент вчинення злочину.

Зокрема, зловмисниця передавала 15 тис. грн. процесуальному прокурору за вирішення питання про перекваліфікацію вчиненого родичем злочину на менш тяжкий.

Тривають першочергові слідчі дії, по завершенню яких буде вирішуватися питання про повідомлення жінці про підозру у вчиненні карного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України (надання неправомірної вигоди особі, що займає відповідальне становище).

Санкція ч. 3 ст. 369 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на термін від чотирьох до восьми років із конфіскацією майна.