Як інформує кореспондент «Вголосу», йдеться про попередніх голів облдержадміністрації Бориса Клімчука та Олександра Башкаленка, а також їх заступників: Віталія Карпюка, Олександра Курилюка, Едуарда Стоєва та Станіслава Ющика.

У перший список кандидатів на люстрацію включені також інші члени Партії регіонів, зокрема, ті, що обіймали чиновницькі посади (Андрій Мельник, Іван Смоленг) та ті, що були членами керівного органу колишньої владної партії (Олег Батюк, Юрій Лобач, Петро Сосницький).

Крім того, як заявляють ініціатори, процедуру люстрації пройдуть нинішні керівники облдержадміністрації: голова ОДА Григорій Пустовіт та його заступник Роман Карпюк, а також кандидати на посади заступників голови ОДА – Сергій Кудрявцев та Микола Собуцький.

До Комітету також надійшли заяви активних громадян з проханням провести люстраційну процедуру щодо діючих керівників органів влади та установ, як: Державного архіву Волинської області – Володимира Гики, Волинської обласної клінічної лікарні – Івана Сидора, Волинської дирекції ЦДППЗ «Укрпошта» – Ярослава Кравчука та колишнього керівника Управління лісового та мисливського господарства – Богдана Колісника.