Так, у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру Сергій Ковальчук зазначив свою посаду – «народний депутат України». Ця інформація є недостовірною, оскільки Сергій Ковальчук не є і ніколи не обирався депутатом до Верховної Ради України. Натомість в його автобіографії вказано, що він є директором ПП «Трудівник».

Також Сергій Ковальчук і члени його сім’ї не мають жодних доходів, якщо вірити декларації, яка заповнена кандидатом. Бізнесмен, на якого робить ставку влада, володіє  6482 кв. метрами землі, квартирними площами загальним розміром 77,8 метрів кв. та автомобілем марки Mersedes Bens S550, 2007 року випуску. У Сергія Ковальчука є 88 тисяч 54 гривень внесків статутного капіталу.

Між тим, такі дані у декларації суперечать способу життя кандидата, який вже відзначився щедрою «благодійністю» і великими фінансовими вливанням по своєму округу. Крім того, Ковальчуку належить підприємство «Укр-Петроль», підприємства харчової та паливної промисловості. У 2008 році, за даними тижневика «Коментарі», його статки сягали 8 мільйонів доларів.

Нагадаємо, що ЦВК була змушена зареєструвати Сергія Ковальчука через рішення суду 22 серпня. Однак, судячи з його декларації, у кандидата є серйозні проблеми із достовірністю наданої інформації про себе.