Про це власкору Вголосу повідомили власні джерела.

За інформацією джерел, колишній нардеп у 1998 – 2002 роках, а нині кандидат у народні депутати, розгорнув таку бурхливу діяльність на своєму окрузі ще тиждень тому.

Також у розпорядженні власкору є копія оголошення Валерія Діброви, в якому він пропонує бажаючим звертатися у сільраду та формувати списки.

«ТзОВ «П’ятидні», директор Валерій Діброва, проводить реалізацію елітного Німецького насіння озимої пшениці, для відновлення сортовиробництва, по ціні 120 грн. за центнер, не більше 200 кг в одні руки. Для формування списків бажаючих звертатися у сільську раду (кількість насіння обмежена)».

Зауважимо, що ринкова ціна такого насіння у 1,5 – 2 рази вища за 120 гривень. Тобто, Валерій Діброва свідомо порушує статтю 74 пункту 13 Закону «Про вибори народних депутатів», за якою надання виборцям безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, інших матеріальних цінностей, що супроводжується згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців.

Не виключено, що Валерій Діброва користується підтримкою обласної влади, адже він – член провладної більшості у Волинській обласній раді. А це дає йому можливість бути невибагливим у методах передвиборчої агітації.