Це виборча дільниця №070858, що в селі Нова Вижва Старовижівського району, інформує коренспондент Вголосу.

За інформацією заступника голови Старовижівської районної організації ВО «Свобода» Анатолія Лавренюка, голова зазначеної дільничної виборчої комісії, яка представляє Партію регіонів, Оксана Каменська, 26 жовтня на всіх виборчих бюлетенях навпроти ВО «Свобода» проставила штамп «вибула». Свої дії вона пояснила тим, що, мовляв: «Я почула, що «Свобода» вибула, тому і проставила штампи».

Після відповідного реагування представників ВО «Свобода» та звернень у правоохоронні органи зіпсовані бюлетені обіцяли замінити. Однак досі цього не зроблено. На дільниці досі чекають, доки сюди довезуть обіцяні чисті бюлетені з ОВК. За інформацією з дільниці, це обіцяли зробити до 10.00 години. З цього часу на дільниці й збираються приступити до голосування.

Однак, за інформацією з дільниці, члени ДВК №070858 сумніваються, що до 10.00 години чисті бюлетені сюди підвезуть. Вони орієнтують виборців, аби приходили голосувати після 12.00 години. Саме тоді, мовляв, вони, можливо, й матимуть змогу отримати бюлетені, не вистоюючи в чергах.

Виборча дільниця №070858, що в селі Нова Вижва Старовижівського району Волині, налічує 408 виборців.