Свої дії зловмисники вчинили після того, як керівник виборчого штабу ВО «Свобода» у місті Володимир-Волинський Сергій Коба подав заяву до міліції з приводу незаконних дій двох осіб у кімнаті Володимир-Волинської окружної виборчої комісії, де знаходяться комп’ютери з виходом на сервер ЦВК.

«Пошкодження білбордів Євгена Мельника сталося після 12 години ночі. Коли я написав заяву в міліцію по факту вчорашніх подій в окружній виборчій комісії і повертався додому, то білборди ще були не пошкоджені. Очевидно, зловмисники діяли вночі або ближче до ранку. Такі дії є ще одним свідченням того, що правлячим режимом Партії регіонів чиниться цілеспрямований тиск на реальних кандидатів від опозиції. Це – свого роду помста за нашу активну і принципову позицію та прагнення змусити окружну комісію працювати в рамках закону», - повідомив Сергій Коба у коментарі власкору Вголосу.

Крім того, керівник виборчого штабу ВО «Свобода» у місті Володимир-Волинський зазначив, що білборди Євгена Мельника пошкоджені на території всього округу: «Мова йде про місто Володимир-Волинський, Володимир-Волинський район, Іваничівський район, Нововолинськ».