Про це власкору Вголосу повідомили у Громадянській мережі ОПОРА у Волинській області.

Причиною такого рішення суду стало те, що ні позивач, ні його представник двічі підряд не з'являлися до суду.

Нагадаємо, що 7 лютого 2013 року у Луцькому міськрайонному суді під головуванням судді Лариси Іщук розпочався розгляд цивільної справи за позовом члена Партії регіонів Андрія Мельника до координатора виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області Михайла Шелепа про захист честі, гідності та ділової репутації.

Сам позивач на попереднє судове засідання не прийшов: його інтереси представляв адвокат Андрій Гусак. Натомість відповідач - Михайло Шелеп, свою позицію представляв особисто. Під час попереднього судового засідання сторони озвучили свої позовні вимоги та заперечення на них, а також надали докази на підтримку своїх позицій.

Так, Андрій Гусак стверджував, що Шелеп під час прес-конференції Громадянської мережі ОПОРА, що відбувалась 26 жовтня 2012 року у Луцьку, поширив недостовірні відомості про Андрія Мельника, що завдало останньому моральних переживань. В якості доказів він подав перелік статей, у яких йшлося про цю прес-конференцію. А саме публікації, розміщені на веб-сайтах: Громадянської мережі ОПОРА, «Волинський інформаційний портал», «Подробности» та «Українська правда».

Натомість, Михайло Шелеп заперечив претензії позивача та заявив, що він не поширював недостовірної інформації та жодним чином не ображав честі і гідності регіонала. Як докази своєї правоти він надав суду аудіозапис згаданої прес-конференції та аудіозаписи з навчань членів ДВК, що були тоді оприлюднені громадським діячем. Крім того, були надані розшифровка тексту виступу Шелепа на прес-конференції та логіко-лінгвістичний висновок вищезгаданих текстів спеціаліста в галузі української лінгвістики.

На думку Михайла Шелепа, адвокат Мельника не був добре ознайомлений зі справою, й відповідно не зміг точно пояснити претензій позивача та аргументовано представити свої докази. Саме через це представник ОПОРИ вніс клопотання про те, щоб викликати на наступне судове засідання самого позивача - Андрія Мельника, де б він особисто пояснив відповідачу, у чому саме заключаються його претензії.

Після цього було призначено ще два судові засідання: 25 лютого та 13 березня. На обидва засідання ні представник позивача, ні сам Мельник до суду так і не з'явилися. Тому суддя ухвалила рішення лишити без розгляду позов регіонала до опорівця.

«Очевидно Андрій Мельник зрозумів абсурдність своєї позовної заяви і, тому не вважав за потрібне доводити справу до кінця», - прокоментував ситуацію Михайло Шелеп.