Польську сторону представляли консул, керівник візового відділу Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку Беата Бживчи, заступник начальника митної служби Люблінського воєводства Павел Мартіш та інспектор митного пункту пропуску "Дорогуськ" Республіки Польща Мартін Харасін. 

Участь у заході взяли  також заступник начальника Ягодинської митниці Сергій Курило, начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Андрій Ломага, представники туристичних фірм та агенцій. 

Головна мета проекту "eBooking" полягає в попередньому електронному повідомленні Митної служби Республіки Польща  про прибуття туристичних груп до пунктів пропуску та скороченні часу перебування туристичних автобусів на території пункту пропуску.

«Впровадження проекту створить сприятливі умови для швидкого та цивілізованого перетину туристичними групами українсько-польської ділянки державного кордону України, а також пожвавить туристичні і ділові контакти між жителями України та Польщі», – сказав заступник голови облдержадміністрації Єдуард Стоєв.

Окрім того, Едуард Стоєв звернув увагу і на доцільність впровадження системи попередньої електронної реєстрації не лише для туристичних груп, а  також і для суб’єктів господарської діяльності. Це, на його думку, значно пожвавить ділову співпрацю представників бізнесу України та Республіки Польща.