Про це інформує власкор «Вголосу».

Після перемоги Революції гідності громадські активісти району досягли домовленості про необхідність встановлення пам'ятника загиблому Герою Небесної сотні «свободівцю» Едуарду Гриневичу родом з села Деревок біля Любешівської РДА. Пам'ятник мав бути споруджений для вшанування пам'яті усіх українців які віддали своє життя під час Революції гідності. Однак, станом на кінець 2015 року жодного кроку з боку влади в цьому напрямку зроблено не було.

Як розповів у коментарі власкору «Вголосу» голова Любешівської районної організації ВО «Свобода» Микола Киричик, з цього приводу він мав розмову з керівництвом району.

«Я зустрівся з головою Любешівської райради Петром Нагорним. Він зараз представляє політичну силу «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Голова райради пояснив, що пам'ятник не можна встановити тому, що замість децентралізації в нас відбувається централізація. Як наслідок,  в районі не має достатньо коштів. Також він порадив мені звернутися з цим питанням до начальника відділу культури райдержадміністрації Миколи Савчука. Однак останній повідомив мене те саме. Мовляв, гроші відсутні. Дивує те, що за два роки після перемоги Революції гідності місцева влада не спромоглася відшукати гроші на вшанування наших героїв. Тим більше, що мова тут не йде про якісь грандіозні суми», – повідомив Микола Киричик.

Нагадаємо, що 25 березня 2014 року Любешівська райрада приcвоїла герою Небесної сотні Едуарду Гриневичу звання «Почесний громадянин Любешівського району».