Про це у коментарі власкору «Вголосу» повідомив перший заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Кудрявцев.

Зокрема за даними головного управління Міндоходівстаном, на 1 квітня цього року в області на податковому обліку перебував 1491– суб’єкт господарської діяльності, які до зведеного бюджету сплатили єдиний податок на суму 5,06 мільйонів гривень, що у 1,2 рази більше, ніж  за такий же період торік. Також 22928 фізичних осіб-підприємців перерахували у казну 22,06 мільйонів гривень, що в 1,1 більше за показники до квітня минулого року.

Сергій Кудрявцев зазначив, що такий ріст пояснюється підвищенням зайнятості населення у сфері підприємництва.

«Люди стали більше займатися підприємництвом. Ті хто був підприємцем, але не був активним – запрацювали. Відкрилися нові підприємці. На перше квітня цього року в податковій службі на обліку 57449 фізичних осіб-підприємців, що на 524 більше, ніж на цей же період торік», – повідомив Кудрявцев.

«Утім нині волинський бізнес потребує неабияк іноземних інвестицій задля повноцінного функціонування і розвитку. Зараз Волинський обласний фонд підтримки підприємництва в рамках Програми прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства та партнерства продовжує реалізовувати проект «Транскордонна система пошуку інвестора Польща-Україна». Загальний його бюджет – понад 336 тисяч євро», – чиновник.

Також Сергій Кудрявцев запевнив, що волинська влада активно працює над пошуком і залученням іноземних інвесторів, адже саме гроші з-за кордону дадуть можливість запрацювати економіці у цей нелегкий для країни час.