Про це інформує власкор «Вголосу».

За інформацією з дільниць, кількість виборців, які взяли участь в голосуванні приблизно однакова на 5 виборчих округах області.

Cтаном на 9 ранку всі виборчі дільниці в 5 виборчих округах Волинської області розпочали голосування. Затримка була лише на одній виборчій дільниці №071087 міста Луцька через те, що комісія не встигла провести вчасно всі виборчі процедури. Серйозних порушень на даний момент не виявлено.

Також, як повідомили у мережі ОПОРА, станом на ранок спостерігачі ОПОРИ виявили одиничні порушення. Зокрема, в 21 виборчому окрузі виборча дільниця № 070997 (м.Ковель) член виборчої комісії, який працював зі списком виборців тримав на своєму робочому столі блокнот, отриманий від канидата в народні депутати Степана Івахіва, де було зазначено його прізвище.

У тому ж окрузі на дільниці № 071002 (м.Ковель) секретар комісії склав протокол ранкового засідання ще до початку засідання. Так само до початку засідання були підписані протокольні листи для вкидання у виборчі скриньки. Після зауваження спостерігача ОПОРИ йому дали можливість підписатись лише в одному контрольному листі.

На дільниці № 071054 у виборчому окрузі № 22 (м. Луцьк) зафіксовано випадок голосування виборця поза межами кабінки для голосування.

У Луцьку на виборчій дільниці № 071058 на вулиці Дубнівськачлен ДВК видав виборцю бюлетені, коли він пред'явив нотаріально завірену копію паспорта громадянина України. Спостерігачі ОПОРИ повідомили про порушення.