Про це кореспонденту «Вголосу» повідомили у прокуратурі Волині.

Уночі 8 серпня 2015 року 22-річний інспектор патрульної служби Володимир-Волинського відділу УМВС у Волинській області прибув на виклик до МКЦ у зв’язку з повідомленням про розбиття дзеркала в приміщенні закладу. Прибувши на місце та не визначивши належним чином обставин події, правоохоронець із напарником почали вимагати від одного з відвідувачів центру (інваліда І групи, учасника АТО) відшкодувати завдані збитки, а коли той відмовився – інспектор патрульної служби безпідставно та без попередження застосував до нього прийоми рукопашного бою.

У подальшому побиття чоловіка продовжувалося перед входом у МКЦ. Дісталося від правоохоронця також товаришу потерпілого, який кинувся захищати друга. Усі ці події записали камери відео-нагляду.

Як встановили експерти, діями патрульного обом потерпілим було завдано тілесні ушкодження легкого ступеня тяжкості. За результатами розслідування прокуратура Волині скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про перевищення інспектором патрульної служби влади та службових повноважень, яке супроводжувалось насильством, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями (кримінальне правопорушення, передбачене частиною 2 статті 365 Кримінального кодексу України).

Суд, визнавши правоохоронця невинуватим у вчиненні інкримінованого злочину, виправдав його. Прокурори не погоджуються із таким рішенням суду та домагатимуться справедливого покарання для екс-інспектора.

 

 «Вголос»