Про це інформує власкор «Вголосу».

«З метою увічнення пам'яті жителя села Деревок, Героя України Едуарда Гриневича, враховуючи думки депутатів під час прийняття рішення, рекомендації постійної комісії з гуманітарних питань та депутатської етики, сільська рада вирішила: присвоїти назву площі, яка знаходиться на території сільської ради, ім'я Едуарда Гриневича; оголосити конкурс на кращий малюнок щодо оформлення даної площі», – повідомили у сільраді.

Боєць «Волинської сотні», член ВО «Свобода» Едуард Гриневич довгий час ріс і виховувався у сім'ї без батька. Зі слів близьких, націоналіст звик у житті досягати всього сам, був наполегливим і цілеспрямованим. Навчався у Любешівському технічному коледжі.

Захоплювався інформаційними технологіями. Певний час працював в «Інтертелекомі» міста Луцька. Потім вирішив розпочати власну справу. Працював у Любешові.

Близькі та знайомі Едуарда завжди дивувалися і захоплювалися його добротою і тактовністю, які поєднувалися з внутрішньою стійкістю та ідейністю. Він звик діяти, а не говорити.

Активіст був на Майдані тричі. Вважав це справою честі та гідності. Востаннє поїхав у Київ 16 лютого, а вже за чотири дні куля снайпера обірвала його молоде життя. Тіло знайшли у дворі Михайлівського собору. Тіло віднесли до Михайлівського собору. Хлопець залишив по собі щоденник.