Як повідомила начальник управління прогнозування, моніторингу економічного і соціального розвитку і торгівлі департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Галина Дика, з 7 березня 2014 року ПАТ «Теремно Хліб» підняв оптово-відпускну ціну на хліб з борошна пшеничного першого ґатунку «Подільський» та  житньо-пшеничний «Січовий». Виробник мотивує це ростом цін на сировину та паливно-мастильні матеріали.

Така інформація викликала низку зауважень у голови ОДА Григорія Пустовіта: «У нас ціни на хліб вищі, ніж у Києві. Я вже не кажу про інші регіони. Волиняни за хліб платять на 40 копійок більше, ніж мешканці інших областей. Між тим, проблеми у всіх однакові. Може, справа тут у монополістах на цьому ринку – «Теремно Хліб», «Ковелькомбінат» та «Нововолинський хлібзавод». Їхня частка на ринку області становить близько 80%».

За дорученням голови Волинської облдержадміністрації Григорія Пустовіта обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України в області здійснило перевірку правомірності застосування та дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції при встановленні оптово-відпускних цін на вищеназвані сорти хліба.

Як доповів в.о. голови обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Сергій Луговий, економічних підстав для підвищення ціни на хліб не виявлено. ПАТ «Теремно Хліб» зловживає монопольним становищем на ринку хліба. Відтак, товариству направлять відповідні рекомендації – повернутися до попередньої вартості. Якщо не буде реагування на ПАТ «Теремно Хліб» накладуть штрафні санкції.