Про це власкору «Вголосу» повідомили у Волинському обласному лабораторному центрі.

Нагадаємо, 3 березня до Володимир-Волинського територіального медичного об’єднання госпіталізували 21 учня та одного вчителя Лудинської ЗОШ І-ІІІ ст. Володимир-Волинського району з попереднім діагнозом «отруєння парами невідомої речовини».

У ході розслідування встановили, що в лаборантській комп’ютерного класу школи до початку навчального процесу була розлита речовина невідомого походження. У результаті розливу в комп’ютерному класі виник стійкий неприємний сторонній запах, подібний до запаху отрутохімікатів. На момент події в школі перебували діти, яких привозять на навчання шкільним автобусом з сусіднього села Амбуків о 7:30 год, за годину до початку навчання. Протягом дня за медичною допомогою до ФАПу с. Лудин звернулась 21 дитина та один вчитель зі скаргами на погіршення самопочуття, нудоту, блювоту, болі у животі, субфебрильну температуру.  Потерпілих госпіталізували  у Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання.

Усього в школі навчається 108 учнів, станом на 3 березня у навчальному закладі були присутні 86 дітей. У ході роботи комісії всі діти були оглянуті медичними працівниками. Скарг на погіршення здоров’я в інших школярів не виявлено.

Фахівці Володимир-Волинського міськміжрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» в осередку події  провели лабораторно-інструментальні дослідження повітря на вміст діоксиду азоту, сірчистого ангідриду, аміаку, формальдегіду, фенолу. Відхилень не виявлено.

Станом на 5 березня у дитячому відділенні Володимир-Волинського ТМО  залишались на стаціонарному лікуванні 8 школярів, стан здоров’я дітей задовільний. Навчально-виховний процес у школі тимчасово призупинили.

«Вголос»