Про це йшлося під час оперативної наради в ОДА, передає власкор «Вголосу».

Заступник голови ОДА Сергій Кошарук зазначив, що вже декілька років на підприємстві застаріле обладнання і через це воно не виконує своїх функцій та становить небезпеку для мешканців Ковеля. У жовтні 2016 року на ветсанзаводі відбулася перевірка. Директора філії Вадима Сухоноса притягнули до адмінвідповідальності. Виявили, що підприємство приймало набагато більше сировини, аніж могло переробити. Окрім того, на території «Укрветсанзаводу» самовільно викопали ще 3 котловани, а сировина надходила «з пів-України», зокрема, Львівської та Тернопільської областей.

Наразі проти директора Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод» ведуть кримінальне провадження, проте за словами голови ОДА Володимира Гунчика, у суді «він вже буде без посади». Володимир Гунчик зауважив, що правоохоронці даватимуть оцінку й діям екоіспекції. Нині з підприємства планують вивезти близько 360 тонн відходів на інші заводи.

Як писав «Вголос», у Ковелі на засіданні комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визнали ситуацію, що склалася на території Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод», як надзвичайну техногенного характеру місцевого рівня.

 

 «Вголос»