Субсидію надаватимуть лише в разі відсутності боргів за послуги з газопостачання, повідомляє прес-служба «Волиньгазу».

Зокрема, 18-21 травня в селах Липини, Лище, Підгайці, Зміїнець, Крупа, Воротнів, Верхівка, Чаруків, Несвіч, Маяки, Милуші, Забороль, Великий Омеляник ПАТ «Волиньгаз» 18-21 травня змушене провести кампанію з відключення від газопостачання затятих боржників.

У перерахованих населених пунктах близько 1700 споживачів не заплатили за використаний газ. Сумарно вони боргують 1,9 мільйона гривень. Чинне законодавство забороняє здійснювати газопостачання споживачам, які вчасно не розраховуються за використаний енергоресурс.

«Ми надіслали всім боржникам письмові попередження, що в разі несплати боргу через 10 днів ми будемо змушені провести відключення. Деякі споживачі таки розрахувалися, інші уклали договори реструктуризації боргу, оскільки зуміли порахувати, що дорожче коштуватиме повторне підключення до мережі. Інших законних важелів впливу на боржників підприємство не має», – пояснив заступник голови правління ПАТ «Волиньгаз» Андрій Карпомиз.

Відновлення газопостачання можливе лише після повної сплати боргу, а також оплати послуги з підключення. Станом на 15 травня волиняни боргують за газ 65 мільйонів гривень.