Таким чином, влада вирішила позбавити мешканців району доступу до критичної інформації про себе, вважає головний редактор «Волині-нової» Олександр Згоранець.

«На моєму столі рознарядка на бюджетно-відомчу передплату на 2013-ий рік. Звернення-вказівка по одному з районів, які газети передплачувати за рахунок держави на сільські ради, школи, бібліотеки, заклади культури», – сказав він.

«Волині» у цьому «списку угодних» нема. І слава Богу, кажу Святому Миколаю, значить — ми на правильному шляху. Хоча, вважаю, що в цьому — не сила, а слабкість влади, яка не хоче бути сильною, виправляти свої промахи, про які пише газета, а хоче слухати лише солодкі слова. Це ж нонсенс, коли єдина газета в області, яка виходить тричі на тиждень, до того ж співзасновником якої є обласна рада, не потрапляє у сільради чи бібліотеки», – додав головред «Волині».

За словами Згоранця, це стосується не тільки його газети: «Разом із «Волинню» там мали б бути і «Вісник», і «Відомості», та й інші газети, а мудрий волинянин уже сам би робив вибір, що йому читати».