Про це повідомив голова Волинської обласної організації Комітету виборців України Юрій Кресик на круглому столі на тему «Прозорі та справедливі вибори: бажання суспільства чи загроза владі?»

Громадський діяч розповів про свої поїздки по області з метою вивчення думки виборців. Результати спілкування з окремими волинянами для нього виявилися дуже невтішними.

«Виявляється, що чимало людей готові не лише взяти гроші від кандидата у народні депутати, але й проголосувати за нього. Я спілкувався з однією жіночкою з села. Вона каже: Я вже взяла чотири рази по двісті гривень від Ігоря Єремеєва (бізнесмен і кандидат у нардепи по Маневицькому виборчому округу – ред.) і він обіцяв дати ще грошей після виборів. Я мушу за нього проголосувати, бо це буде якось непорядно», – розповів Юрій Кресик.

Також він відзначив, що цю жіночку не переконували навіть аргументи про те, що потім Ігор Єремеєв не заплатить їй за здане молоко на молочний комбінат, власником якого він є, і тим самим компенсує собі витрачені на підкуп виборців кошти.

«Інші виборці взагалі придумали оригінальну версію підтримки кандидата-бізнесмена. Вони стверджували, що якщо він не стане депутатом, то у підприємця постраждає бізнес. Том його потрібно підтримати».

Голова Комітету виборців України у Волинській області відзначив, що свідомість людей дуже низька. І чим далі від міст, тим вона нижча.