Про це йдеться у дописі СБУ на Фейсбуці, - передає власкор «Вголосу».

Групу громадських активістів, які за рішенням міськради Устилуга Волинської області були уповноважені пропускати автомобілі до митного пункту пропуску, викрила Служба безпеки України спільно з прокуратурою.

Правоохоронці задокументували систематичне вимагання активістами хабарів за проїзд авто поза чергою за таксою 300-500 гривень. За одну зміну (12 годин) здирники могли пропускати до 60 транспортних засобів. Одного з активістів правоохоронці затримали «на гарячому» під час одержання чергової частини неправомірної вигоди у розмірі 2100 гривень за пропуск поза чергою семи автомобілів. Раніше співробітники СБУ задокументували факт вимагання та отримання ним хабара у розмірі 2700 гривень за пропуск 9-ти автомобілів.

Під час обшуків за місцем проживання окремих громадських активістів та їх службових приміщень, а також приміщення Устилузької міської ради правоохоронці вилучили проштамповані талони та списки номерів автомобілів, яким надавалося право проходити митний контроль поза чергою. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії.