Як повідомляє СГЗ УМВС України у Волинській області, міліціонери встановили, що незаконною діяльністю займалося подружжя, які таки чином вирішили поповнити свій сімейний бюджет.

Вони орендували для бізнесу будинок у одному із сіл Ківерцівського району. Під час досудового розслідування встановили, що подібний підпільних горілчаний цех «підприємці» тримали ще й на території Луцького району.

Своєю діяльністю займалися в основному вночі, щоби ніхто із сусідів не знав, чим вони заробляють на життя.

«Під час обшуку в будинку виявили все необхідне для роботи: бочки зі спиртом, спиртометри, пусті пляшки, фільтр та насос, каністри із різними рідинами, пристрій для миття пляшок, етикетки відомих виробників, підроблені акцизні марки та фен для їхнього висушування уже на пляшці», – розповів заступник начальника УМВС України у Волинській області полковник міліції Анатолій Щадило.

Спільники розводили спирт із дистильованою водою, додавали оцтову кислоту і цукор та розливали по пляшках ємністю 0,5 літра. В результаті із 200 літрів етилового спирту виходило понад 500 літрів готової горілки.

Тож працівники міліції вилучили із незаконного обігу 532 пляшки із готовою для продажу продукцією, 321 – без наклеєних етикеток і більше 2000 підроблених марок акцизного збору.

«Таким чином працівники міліції, вилучивши сурогатний товар, вберегли здоров’я і життя наших громадян, – відзначив Анатолій Щадило, і додав: – Нині розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та 2. ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї) Кримінального кодексу України. Триває слідство».

Фото: СГЗ УМВС України у Волинській області