Про це власкору «Вголосу» повідомили в департаменті захисту економіки Національної поліції України.

«Ліву» горілку кустарним способом виробляли в гаражі. Перед Новорічними та Різдвяними святами «гуральня» збільшила потужність виробництва. 

До обов’язків робітників «цеху» входило не тільки виготовлення фальсифікату, а також миття та підготовка тари до розливу, безпосередньо розлив, поклейка марок акцизного податку України та пакування вже готової до реалізації горілчаної продукції.

Зазначений фальсифікат реалізовували через магазини та заклади громадського харчування міста та району: ресторани, кафе, бари.

Під час проведення санкціонованого обшуку працівники поліції вилучили 25 ящиків фальсифікату відомих українських торгових марок та більше ніж 10 ящиків уже підготовленої до розливу тари, а також бочки зі спиртом та очищеною водою обсягом 4 тисячі літрів.

Виготовляли сурогат у 50-літровій металевій ємності шляхом змішування складових його компонентів.

Також правоохоронці вилучили більше ніж 1,5 тисячі підроблених марок акцизного податку України, близько 2 тисячі штук корків, півтисячі дозаторів для пляшок, обладнання для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за статтею 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.