Про це інформує кореспондент Вголосу.

У віче взяли участь близько 1 тисячі громадян. Перед учасниками виступили лідери опозиційних політичних партій, громадські та молодіжні активісти. Лучан закликали переходити у мирний наступ і відстоювати свої права.

Результатом народного віча стало ухвалення резолюції та створення Волинського відділення всеукраїнського об’єднання «Майдан».

«Ми, учасники народного віче Волині, констатуємо, що чинна влада України, очолювана Віктором Януковичем, брутально проігнорувала всі законні народні вимоги, ухвалені євромайданом, починаючи від 22 листопада 2013 року. Нинішня влада на чолі з Віктором Януковичем, яка всупереч волі українського народу продана національні інтереси путінській імперії, повинна бути змінена повністю як у центрі, так і на місцях. Ми, учасники волинського майдану, переходимо від мирного опору до мирного наступу задля відновлення конституційних прав і свобод громадян. Закликаємо всіх волинян до створення осередків всеукраїнського об’єднання «Майдан» у кожному населеному пунктів Волині, збору підписів і громадського тиску на депутатів Волинської обласної ради щодо невідкладеного звільнення з займаних посади голови ради Володимира Войтовича та голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука як таких, що розгорнули в області політичні репресії і переслідування», – йдеться у резолюції. 

До Ради Волинського відділення всеукраїнського об’єднання «Майдан» увійшли опозиційні місцеві політики та громадські діячі.