Радник посольства Німеччини Йоганнес Регенбрехт вважає, що поки в Луганській області немає людини, гідної зайняти посаду Почесного німецького консула.

"Зараз ми вивчаємо питання відкриття Почесного консульства Німеччини в Харкові. У Луганську такого консульства немає тільки тому, що немає гідного кандидата на посаду Почесного консула", - заявив Йоганнес Регенбрехт.

Він відзначив, що німецькому посольству потрібний такий консул, який допомагав би німцям, що потрапили в складну ситуацію. "Як правило, Почесні консули в інших містах допомагають туристам з Німеччини, які не знають мови і потрапили в аварію або зіштовхнулися з іншою проблемою в чужій країні. Для цього людина повинна досконально володіти німецькою мовою і бути комунікабельною", - підкреслив радник посольства Німеччини .

Йоганнес Регенбрехт додав, що питання про організацію німецького посольства в Луганську поки не розглядається, але якщо представники регіону самі знайдуть підходящу кандидатуру, то це питання може бути переглянуто

Обком