«Україна задовольнила запит про накладення арешту на нерухоме майно Бориса Березовського, а також на акції в належних йому компаніях. Сербським судом продовжує розглядатися запит про накладення арешту на акції 8 компаній, що належали Березовському», – сказав генпрокурор Російської Федерації Юрій Чайка.

Тіло Березовського знайшли наприкінці березня в його будинку. Перші результати розтину показали, що причиною смерті могло стати повішення. Британські ЗМІ стверджували, що колишній олігарх перебував на межі банкрутства після того, як він програв декілька судових процесів.

Пізніше газета Sunday Times, посилаючись на близькі до бізнесмена джерела, написала, що активи російського олігарха на момент його смерті оцінювалися в 800 мільйонів доларів.

У Росії на виконанні у приставів перебуває зведене виконавче провадження на загальну суму 3,2 мільярда рублів, одним із боржників по ньому є Березовський. З 2008 року російські пристави повернули кредиторам в рахунок боргів Березовського близько 300 мільйонів рублів.

Джерело: РИА Новости