Голова ЦВК Ярослав Давидович не виключає, що попередні результати голосування на парламентських виборах 26 березня 2006 року будуть відомі трохи пізніше, ніж на минулих виборах у Верховну Раду.

В інтерв'ю журналістам у понеділок він відзначив, що до виборчого бюлетеня буде внесено більше 40 партій і блоків, що створить труднощі при введенні даних в інформаційно-аналітичну систему "Вибори".

Він також відзначив, що виборчі дільниці будуть тими ж самими, як для парламентських, так і для місцевих виборів, і членам комісій буде необхідно здійснювати підрахунок голосів по 5-6 видам бюлетенів.

Давидович також повідомив, що ЦВК попередньо домовився про виготовлення спеціального паперу для друкування бюлетенів по виборам народних депутатів. За його словами, для виготовлення цих бюлетенів буде необхідно не менше 430 і не більше 570 тонн паперу.

Папір буде виготовляти за кордоном одна з фінських фірм, що має філії в багатьох країнах. Глава ЦВК уточнив, що цей процес буде проходити не в Росії, але конкретну країну він не назвав.

Раніше бюлетені для голосування на президентських і парламентських виборах вироблялися в Дніпропетровську, однак цей завод не може виготовляти папір з водяними знаками, як це зараз потрібно.

Українська правда з посиланням на Інтерфакс-Україна