Про це інформують спостерігачі на виборах від Громадської мережі «ОПОРА».

Один із таких випадків було зафіксовано на виборчій дільниці № 441192 виборчого округу № 106. Голова дільничної комісії № 441192 Тетяна Клімачкина розповіла, що цю виборчу дільницю близько 10 години прийшли 5 осіб, які почали вимагати, щоб їх включили до складу ДВК. Невідомі розповіли, що нібито зроблено заміни у складі ДВК, та вони представники від кандидатів в депутати Євгена Єфіменко, Ольги Онікєєнко, Євгена Гришуніна, Ірини Лиманської, Олександра Борисовича. Ці люди мали при собі паспорти, але не мали офіційних документів, які б підтвердили те, що заміни на ДВК були зроблені, тому їх не допустили до роботи. Вони сказали, що принесуть документи про те, що заміни у складі ДВК зроблені, але станом на 13 годину так і не повернулись. 

Подібні інциденти трапились і на ВД № 441187, 441191, однак ніхто осіб, які не надали офіційних документів про дані заміни, до роботи в ДВК не допустив.   

Як писав «Вголос», в Артемівську, що на Донеччині, на одній із виборчих дільниць округу №46 члени виборчої комісії зіпсували всі бюлетені для голосування на парламентських виборах.