Про це Вголосу повідомили у прес-службі Львівської митниці. 

Водій «Volkswagen» перевозив набої через смугу руху спрощеного митного контролю «зелений коридор» в поліетиленовому пакеті відкритого інструментального ящика під переднім сидінням. 

Наступного дня в автомобілі «Opel» під керуванням громадянина України митники виявили новий пневматичний пістолет марки «MP – 654K», три балончики з СО2 та одну упаковку куль (200 шт.) калібру 4,5 мм.

Ці речі були в оригінальній упаковці виробника в ніші для дрібних речей автомобіля. Відповідно до чинного законодавства водій не міг перетинати кодон через «зелений коридор». Він мав заявити про наявність пневматичної зброї, яка підлягає обов’язковому декларуванню. Згодом під час огляду автомобіля «Шкода Октавія», яким керував громадянин Чехії, в панелі дверей було виявлено медичний препарат «Zaldiar» (37,5mg/325mg) в упаковці в таблетках (17 шт.). Вказаний медпрепарат містить діючу речовину «трамадол гідрохлорид». Такі медикаменти підлягають обов’язковому декларуванню, оскільки обіг яких обмежений.

За всіма цими фактами, за ознаками статей 339, 340 Митного кодексу України, складено протоколи про порушення митних правил. Предмети правопорушення вилучено до рішення суду.