Про це розповів голова оргкомітету фестивалю Володимир Маліновський на сьогоднішній прес-конференції.

Попри те, що фестиваль проводиться вперше, організатори сподіваються, що він стане щорічним.

Спільно з проведенням фестивалю, його учасники та гості, також святкуватимуть день народження міста.

«FEST Мости» мають статус україно-польського фестивалю, оскільки культура, яка розвивалась в місті його проведення була спільною. До 39-го року річка, що протікає у Великих Мостах розділяла два кордони – українських та польський,тепер там побудований міст і організатори сподіваються, що він об‘єднає дві країни.

Також на «FEST Мости» заплановане проведення справжнього весілля.

«Ми надіємось, що так зможемо донести красу створення сім‘ї, створення нового світу.» - пояснює Володимир Маліновський

На наступний фест планують провести церемонію хрещення дитини.

Крім майстер-класів від народних майстрів, змагання байкерів, лицарських боїв, та інших розваг, на фесті також передбачена конкурсна програма.

Хореографічні та вокальні гурти з Польщі та України будуть змагатись за перші місця. Переможці по вікових категоріях та номінаціях отримують дипломи, Гран-прі фестивалю та подарунки, а найкращий учасник за рішенням журі має шанс стати володарем ще й Національного Гран-прі імені Кирила Розумовського та поїхати наступного року в Голівуд для участі у світових змаганнях .

Також на фестивалі передбачене користування безплатним Wi-Fi інтернетом. З фесту вестиметься пряме включення. Люди із всіх країн світу зможуть подивитись, що відбувається на фестивалі.