Станиця «Львів» національної скаутської організації України «Пласт» святкуватиме День Першої Пластової Присяги впродовж двох днів.

Святкування розпочнуться 20 квітня із богослужіння у Соборі святого Юра. Після цього пластуни довгою колоною попрямують до пам'ятника Тарасу Шевченку, де відбудеться урочиста частина. Особливістю цьогорічного вимаршу буде наявність на одностроях всіх пластунів, окрім звичних відзначок та шевронів, ще й наліпок благодійної акції «Від серця до серця».
Одночасно під час святкувань відбудеться збір коштів серед членів організації.

Цього ж дня пластуни долучаться до акції «Зробимо Україну Чистою». Вони прибиратимуть територію парку Високого Замку. Закінчиться перший день святкувань для пластунів традиційною ватрою у ландшафтному парку «Знесіння». Під час ватри в дружній і теплій атмосфері пластуни зможуть відчути підтримку своїх друзів та порадіти, що знову разом зібралися у своєму товаристві.

21 квітня на пластунів чекає цікавий квест, ярмарок, майстерки, екскурсія до Академії сухопутних військ Збройних сил України. Завершиться святкування переглядом фільму просто неба.

Програма святкових заходів:

20 квітня

11:00– 12:00 – Служба Божа в церкві св. Юра

12:00 - 16:00 – Вимарш та урочиста частина біля пам’ятника Т. Шевченкові та на Личаківському цвинтарі.

20:00 год. – 22:00 год. - Ватра

21 квітня

11.30 - 15.00 – Квест вулицями Львова.

15.00 -17:00 - Пластове містечко (ярмарок, майстерки), екскурсія до Академії сухопутних військ Збройних сил України.

20.20 - 21.15 - Перегляд фільму, під відкритим небом на вул. Валовій.