Тематикою цьогорічного фестивалю стане клоунсько-карнавальний стиль. За словами художнього керівника, директора театру «Воскресіння» Ярослава Федоришина, саме такий стиль найбільше підходить для вуличних вистав, коли людям потрібно трохи розважитись та відпочити.

До участі в конкурсі зголосилися театри з України, Польщі, Чехії, Угорщини, Росії. Але і вони пройшли відбір, щоб відповідати тематиці фестивалю.

Розпочнеться сам фестиваль з карнавальної ходи за участю театрів центральними вулицями міста. Після цього на площі перед Оперним театром відбудеться урочисте відкриття фестивалю з показом концертних номерів всіх театрів та виступ Львівського ансамблю барабанщиць. Одразу за тим відбудуться і перший показ вистав.

Впродовж суботи-неділі, 1-2 вересня, починаючи з 14.00 год. в центрі міста (алея біля Оперного театру) працюватиме Театр живих скульптур. Поруч з тим на пл. Ринок та площі перед Оперним театром з 15.00 год. відбуватимуться покази вистав.

Завершить фестиваль вистава «Глорія» Львівського академічного духовного театру «Воскресіння». Це нова постановка відомої у Львові вистави, яку театр встиг вже представити у Білорусі та на Днях Львова у Харкові. Після цього відбудеться величезне вогняне шоу за участь акторів театрів-учасників фестивалю.

Програма Міжнародного театрального фестивалю «Золотий Лев на вулиці - 2011», 30 вересня – 2 жовтня.

30 вересня
17.00-18.00 карнавальна хода за участю театрів України, Польщі Чехії, Угорщини, Росії (пл. Ген. Григоренка – вул. Гнатюка – просп. Свободи – пл. перед Оперним театром).
18.00 Урочисте відкриття фестивалю з показом концертних номерів всіх театрів та виступ Львівського ансамблю барабанщиць, а також представників влади (пл. перед Оперним театром).
18.30 Вистава «Художники» Празького театру «Brothers in trick», Чехія (площа Ринок).
20.00 Вистава Євпаторійського театру «Шоу велетнів», Україна (пл. перед Оперним театром).

1 жовтня
14.00-18.00 в центрі міста працює Театр живих скульптур (алея біля Оперного театру).
15.00 Вистава «Морські варіації» Одеського театру «Карнавал», Україна (пл. перед Оперним театром).
16.00 Вистава Львівської циркової студії (пл. перед Оперним театром).
17.00 Вистава «Високі мрії» Празького театру «V.O.S.A», Чехія (Початок вистави пл. Ринок, далі за маршрутом вул. Беринди - пр. Свободи - пл. перед Оперним театром)
18.00 Вистава театру «WINGED DRAGONS», Угорщина (площа Ринок).
19.30 Вистава «Книга» Варшавського театру «Маката», Польща (пл. перед Оперним театром).
21.00 Вистава Євпаторійського театру вогню «Вольфрам», Україна (пл. перед Оперним театром).

2 жовтня
14.00-18.00 в центрі міста працює Театр живих скульптур (алея біля Оперного театру).
15.00 вуличний театр із Санкт-Петербургу, Росія, (площа Ринок).
16.00 клоунська програма Одеського театру «Карнавал», Україна (площа Ринок).
17.00 театральний перформенс від Варшавського театру «Маката», Польща (площа Ринок).
17.00 Вистава Львівської циркової студії (пл. перед Оперним театром).
19.30 Вистава «Глорія» Львівського академічного театру «Воскресіння» (пл. перед Оперним театром).
20.30 Вогняне шоу за участю акторів театру ЛАДТ «Воскресіння», Євпаторійського театру «Вольфрам», та Варшавського театру «Маката», а також виступ Варшавського оркестру великих бубнів (пл. біля Оперного театру).