Про це повідомили у монастирі.

Розпочнеться він 26 вересня увечері – о 18 год. Відбудеться Вечірня та Хресна дорога з розважаннями, які проведе магістр Крехівського новіціату о. Йоан Лубів, а також – Свята Літургія.

Святкування у п’ятницю розпочнуться о пів на 11 ранку з Утрені, а опісля, під час Святої Літургії відбудуться «облечини в монашу одежу – габіт».

Уперше чернечий одяг вдягне  Мирон-Остап Михайлів, який народився у Самборі.

За словами настоятеля Лаврівського монастиря о.Атанасія, це важлива подія у житті цієї чернечої обителі, адже обряд облечин тут відбудеться вперше з часу відродження монастирського життя у Лаврові у 1993 році.

У суботу, 28 вересня, з нагоди 1025-ліття хрещення України-Руси відбудеться Проща, присвячена Року віри. Маршрут прощі – Стара Сіль- Лаврів. Розпочнеться шлях прочан о 8 ранку у смт. Стара Сіль зі Служби Божої у церкві Святої Параскеви П’ятниці, зведення якої датують ХVIст. Прочан просять мати з собою молитовник, вервицю, накидку-дощовик, горнятко, теплий одяг та особисті медикаменти.

Завершиться проща Службою Божою у Лаврівському монастирі св. Онуфрія.

Лаврівський монастир святого Онуфрія, що на Старосамбірщині, належить до тих небагатьох, які діють на території України від княжих часів донині – Києво-Печерська лавра, а ще Зимненський і Жидиченський монастирі на Волині.

Лаврівський монастир святого Онуфрія – найстаріший монастир цього святого в Україні. У різних писемних тогочасних джерелах постійно згадують «Лаврівський монастир із мощами святого Онуфрія».

Офіційним підтвердженням існування Лаврівського монастиря ще в давньоруські часи є знахідки розкопок, які проводили на території Онуфріївської церкви 1986 року. Тоді, зокрема, знайшли кераміку XII-XIII століть.

Церква святого Онуфрія пережила кілька етапів розбудов і реставрацій. Однак і нині є унікальним зразком давньоукраїнської архітектури і єдиним збереженим галицьким монастирським храмом XIII століття.