Видання відзначає, що державний концерт «Укроборонпром», серед іншого, представив безпілотну наземну бронемашину «Фантом-2» та новітній БТР, передає Голос Америки.

На запитання The Foreign Policy щодо причин через які Україна просить летальну допомогу у США відповіла директор «Укроборонпрому» з комунікацій Роксолана Шейко.

«Виходячи з нашого досвіду, ми прибули сюди, щоб продемонструвати нашу експертизу та потенціал – показати, що ми можемо бути партнерами.... Ми не політики... ми готові розробляти, виробляти та постачати», – наводить слова Шейко видання.

Сайт «Укрооборонпрому» відзначає, що ДК вперше представляє передові розробки українського оборонно-промислового комплексу на міжнародній виставці озброєння AUSA-2017 (Association of the US Army) у Вашингтоні. На стенді концерну представлено новітню українську техніку, більшість з якої довела свою ефективність та захищеність реальними бойовими діями – бронемашини, міномети, модернізовані танки, ракетно-артилерійське озброєння та багато іншого озброєння, яким користується українська армія.