Подружжя Ігоря та Оксани Калиняків взяло на виховання 6 дітей з інтернату. Всі вони є рідними між собою, найстаршій дитині – 10 років, наймолодшій – 2.

Крім прийомних дітей, подружжя ще виховує 3 рідних.

«Наші рідні діти добре сприйняли прийомних. Вони подружились. Так, буває, що сваряться чи чубляться, але то ж діти», – каже подружжя Калиняків.

З дітьми прийомні батьки познайомилось, коли приходили в інтернат як волонтери, щоб погратись та почитати Біблію для вихованців інтернату.  

«Ми серцем прикипіли до цих дітей. Цікавились їхньою долею. І півтора року тому почався процес оформлення опікунства», – говорить батько сімейства пан Ігор.

Новостворена сім’я житиме в будинку, який їм подарувало подружжя меценатів Шингоферів. У будинку є 5 спалень, вітальня та кухня.

Подружжя Калиняків пообіцяло, що старатиметься, аби діти мали все необхідне, адже тепер це їх обов’язок.  

«Зараз нам дуже важко. До нас приїхала моя мама, яка багато нам допомагає, проте вона скоро поїде. Нам треба тут влаштуватись, але ми справимось», – каже пані Оксана, мати прийомних дітей.

В урочистому відкритті взяли участь керівники місцевої влади, а також новостворену сім’ю відвідав голова ЛОДА Михайло Костюк.

«Ця родина взяла на себе величезну відповідальність, це справжній безкорисливий подвиг. Ви будете прекрасним прикладом належного виховання дітей», – сказав губернатор.