Про це повідомив прес-секретар Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева Ернест Завадський, передає Укрінформ.

Відповідну перевірку проводитиме Департамент нацполіції. Разом з тим, патрульні заявляють про маніпуляцію особовим складом щодо збору підписів про незадоволення роботою керівництва.

«Наразі розпочата службова перевірка щодо ситуації зі збором підписів щодо незадовільної роботи керівництва поліції та гучними заявами губернатора. Про її результат, щойно вона завершиться, ми обов’язково повідомимо. Проводитиме перевірку Департамент національної поліції. Щодо ситуації, що склалася, можна сказати одне: завжди є ті, хто задоволені, та ті, хто незадоволені керівництвом. Але треба зазначити, що наразі вже маємо підтвердження від деяких із тих колег, чиї підписи поставлені під заявою до керівництва області, що вони підписували не цей документ. Виходить так, що недочитали, під чим ставлять підпис», - зазначив Завадський.

В Управлінні наголошують, що не можуть коментувати інформацію очільника ОДА Геннадія Москаля щодо бездіяльності патрульних, які він оприлюднював останнім часом. Натомість в Управлінні патрульної поліції Ужгорода та Мукачева сьогодні виклали інфографіку за їхньою версією «реального порівняльного аналізу стану злочинності в Ужгороді». Цифри поліцейських стосовно стану публічної безпеки і порядку в Ужгороді за 2015 рік та за 2016 рік свідчать про таке: злочинів в публічних місцях стало менше на 34%, на вулицях – на 32%.

Як відомо, очільник Нацполіції України Сергій Князєв призначив службове розслідування за фактом колективного звернення співробітників Управління патрульної поліції в Закарпатській області, в якому вони висловили недовіру своєму керівництву. Обставини інциденту у патрульній поліції Закарпаття вивчить спеціально створена комісія.

Сьогодні голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль звернувся до міністра МВС та голови Нацполії з проханням змістити керівництво патрульної поліції на Закарпатті. В оприлюднених Москалем документах йдеться про порушення законодавства, дисциплінарного статуту, приниження честі та гідності співробітників патрульної поліції керівництвом управіння - майором поліції Юрієм Марценишиним та його заступником капітаном поліції Валерієм Найманом. Про недовіру керівництву поліції на Закарпатті висловилися 73 поліцейські.