Організовують захід місто Їглава та край Височіна Чеської Республіки, а також місто Ужгород та Закарпатська облрада, повідомила Вголосу прес-служба ЗОР.

Офіційна частина відкриття фестивалю відбудеться у п'ятницю, 24 травня, на Київській набережній перед обласним музично-драматичним театром.

У програмі фестивалю – відкриття меморіальної дошки, присвяченої першому президенту Чехословаччини Т.Г.Масарику, та міні-пам'ятника символу міста Їглави на перилах Київської набережної, виступи рок-гуртів із Чехії LADY CATE, VIGO, ARCISKAČÁNY MORAVA, CHINA BLUE, JARDA HYPOCHONDR A DIVNA PARTA, а також ряд закарпатських колективів.

Перед облмуздрамтеатром діятиме ресторан-шапіто чеської кухні з дегустацією чеських страв і сортів пива.

Протягом всього заходу ужгородців та гостей міста розважатиме: гурт ŠVEJK BAND. Учасників фестивалю вітатимуть також закарпатський гypт Рок-аш (Rock-H).

У приміщенні Закарпатського облмуздрамтеатру 24 травня, а 25 травня в Мукачівському облдрамтеатрі пройде театральна вистава рок-опери «Ісус Христос супер - зірка».

У церемонії відкриття фестивалю візьме участь велика представницька делегація краю Височіна та його головного міста - Їглави.