Оперативна група зі службовим собакою виявили кількох осіб. У результаті пошуку, з використанням засобів тепловізійного спостереження, за 400 метрів до державного кордону наряд виявив та затримав шість невідомих осіб без документів. Порушники повідомили, що вони є громадянами Афганістану.

У ході проведення пошукових заходів, які тривали близько двох годин, на тилових підступах до кордону правоохоронцями, із застосуванням технічних приладів та розшукових собак, виявили та затримали ще кілька груп незаконних мігрантів – загалом – двадцять сім чоловік.

Загальна кількість затриманих правопорушників – 33 особи. 30 з них назвались громадянами Афганістану, решта троє – вихідцями із Сирії. За результатами первинного опитування стало відомо, що на територію Закарпатської області вони потрапили у вантажному автомобілі.

Відомство заявляє, що таких чисельних груп незаконних мігрантів прикордонники Чопського загону не затримували понад 5 років.

Крім того, ще двох чоловіків, які у незаконний спосіб прагнули дістатись до Словаччини, затримали прикордонники відділу «Великий Березний». Один з порушників назвався вихідцем з Нігерії, інший – з Гвінеї.

Всіх правопорушників доставили до підрозділів. Наразі встановлюються їхні особи, проводяться адміністративно-процесуальні та перевірочні заходи.