Як повідомляє прес-служба МВС, це трапилося на саме свято Трійці в селі Драгово, що в Хустському районі Закарпаття.

На місці події правоохоронці встановили, що напередодні до дяка додому навідався раніше судимий односелець, 38-річний Михайло. Непроханий гість під дверима почав кричати та різними способами виманювати Василя з будинку, але чоловік на це не повівся. Михайло розлютився і поліз у будинок через вікно.

У хаті Михайло почав бити Василя ногами по голові та тілу, чим завдав смертельні удари, від яких чоловік помер на місці. А його дружину нелюд ударив так, що вона знепритомніла. На щастя, жінка залишилася живою, а дітей убивця не зачепив.

Невдовзі зловмисник утік. До тями прийшла Василева дружина, яка побачила свого чоловіка без ознак життя. Згодом до неї прийшов родич, який і викликав міліцію.

Уже через дві години міліціонери знайшли підозрюваного у вбивстві, який спокійно спав у батька вдома. Нелюд удавав, ніби й не розуміє, чого від нього хоче міліція.

За цим фактом старший слідчий Василь Гомечко вніс відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Після завершення розслідування справу передали в суд. Вироком Хустського суду жорстокого вбивцю сільського дяка засуджено до довічного позбавлення волі.