Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Візит до Львова Канадське бюро міжнародної освіти запланувало, зважаючи на запрошення голови  ЛОДА Михайла Костюка під час зустрічі керівника області з президентом і головним виконавчим директором  КБМО Карен МакБрайд. 

Про візит освітянської еліти Канади Карен МакБрайд повідомила Михайла Костюка офіційним листом.

Як зазначає пані МакБрайд у своєму листі, «широке коло зацікавлених осіб висловило високий ступінь зацікавленості в зміцненні зв'язків та співпраці між українськими і канадськими навчальними закладами».

«Загалом було досягнуто консенсусу між зацікавленими сторонами щодо великих можливостей: (а) засвоїти досвід існуючих партнерських відносин, (б) обговорити сфер додаткової навчальної і наукової співпраці, (в) проаналізувати нові моделі співпраці, такі, як спільні академічні програми, польові школи, наукове співробітництво, партнерство з приватним сектором з метою комерціалізації і т.д.», – йдеться у листі.

Візит канадської професури триватиме 2-3 дні і включатиме в себе одноденний партнерський семінар з представниками українських вишів, відвідування ключових українських політехнічних інститутів та університетів. Загалом акцент буде зроблено на виявленні можливостей для стратегічного партнерства шляхом обміну інформацією та створення мереж.