Пропозицію підтримали усі присутні.

Комісію створять за участі депутатів, громадських активістів, експертів. Мерія та ЛОДА  підтримали пропозицію активістів. Громадська організація «Розвиток Громади» запропонує перший крок для подолання сміттєвої кризи – робота з інфільтратом на Грибовицькому сміттєзвалищі.

«Нам набридла критична ситуація зі сміттям у місті, львів’яни стали заручниками політиків. Ми хочемо усунути політичну складову у цьому питанні, потрібне реальне вирішення проблеми. За 10 місяців з дня трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі, на жаль, ми чули лише обіцянки і гучні політичні заяви. Однак ці слова не підтвердилися діями. Ми просимо створити комісію з депутатів, експертів та громадськості, яка напрацює кроки вирішення сміттєвої проблеми. Наша громадська організація за кілька місяців напрацювала алгоритм вирішення питання інфільтратів. Ми готові запропонувати цей алгоритм  новоствореній комісії», - виголосила на сесії ЛМР Оксана Маруняк, голова ГО «Розвиток Громади»

Неприпустимо ставити політичні амбіції вище за інтереси й безпеку львів’ян. ГО «Розвиток Громади» вимагає забрати політичну складову з  питання вирішення проблеми зі сміттям взагалі і нарешті перейти до реальних дій.

 

«Вголос»