«Ми вчора в цій залі мали зустріч з керівниками фракцій, поспілкувалися. Я підтримав таку пропозицію. І ми завтра в 10 ранку збираємося, щоб поспілкуватися, поговорити, які преференції ми можемо мати, щоб була максимально відкрита публічна дискусія», – розповів міський голова.

Він додав, що в порядку денному буде одне питання – інформація про підготовку до проведення чемпіонату Європи з баскетболу у 2015-му році.

Міського голову запитали про те, чи в раді обговорюється варіант створення спортивного комплексу на місці стадіону «Україна». При цьому «Карпати» мали б переїхати на «Арену-Львів»

«На сьогоднішній день є декілька пропозицій. Пропозиція, про яку вчора говорили в обласній адміністрації – це будівництво багатофункціонального комплексу замість стадіону «Україна». Ця пропозиція проговорюється», – відповів мер.

Він нагадав, що раніше він сам озвучував пропозицію про будівництво комплексу на Ряшівській.

«Звичайно, що визначальним буде рішення баскетболістів, FIBA, яка чітко повинна дослідити всі ці пропозиції і прийняти єдино правильне рішення, тому що мова йде про безпеку людей, мова йде про транспортний коридор», – додав Садовий.

За його словами, відповідна група від сьогодні працює у Львові.

«Вони ще раз детально будуть вивчати ті пропозиції. Ми їм ще будемо показувати іншу документацію, яка у нас є. Я думаю, що за тиждень часу ми вже вийдемо на фіналізування даного питання. І в разі потреби будемо приймати потрібні управлінські рішення, бо час будівництва такого комплексу складає 20 місяців. В принципі, бажано, щоб такий комплекс вже було збудовано на початок 2015-го року. Тому весною вже треба розпочинати першу стадію робіт. Проект вже є готовий. Цей проект треба прив‘язати до місцевості», – наголосив міський голова.

Нагадаємо, раніше Андрій Садовий повідомляв, що скоріш за все багатофункціональний комплекс для «Євробаскету-2015» будуть споруджувати на вул. Ряшівській-проектованій.