Про це інформує відділ комунікації ГУ Національної поліції у Житомирській області.

Близько 01:00 до Житомирського відділу поліції надійшло повідомлення від генерального директора ТДВ «Житомирські ласощі» про те, що на території підприємства лунають постріли та група невідомих осіб намагається проникнути в приміщення фабрики. Під час їхніх дій виникла сутичка з представниками іншої сторони конфлікту.

Було встановлено, що близько 60 осіб прорвалися на територію фабрики та чинять безлад. Поліцейські припинили сутички та спроби невідомих потрапити у приміщення підприємства.

Загалом на території підприємства та поблизу було затримано 134 особи, яких доставлено до Житомирського відділу поліції. Нині встановлюють мету їхнього перебування на території підприємства. Серед затриманих є жителі Вінницької, Дніпропетровської, Київської, Львівської, Миколаївської та Харківської областей, 90% мають судимості або нині є фігурантами кримінальних проваджень.

У 19-річного жителя Миронівського району Київської області під час поверхневого огляду в кишені куртки було виявлено та вилучено гранату Ф-1, споряджену підривачем.

За фактом грубого групового порушення публічного порядку розпочато кримінальне провадження. Попередня кваліфікація події – ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. На місці продовжують роботу кілька слідчо-оперативних груп поліції.

Триває документування протиправних дій.

Під час огляду території підприємства виявлено пристрої для відстрілу гумових куль, патрони та гільзи від травматичної та мисливської зброї, ножі, кастети, металеві та дерев’яні кийки.